Hakkımızda

Hakkımızda

İşimiz; uzmanlığımız ve insan kaynağımızla, yenilikçi, güvenilir, çevreye duyarlı çözümler sunamak.

Hem Endüstriyel Hem otomotiv sanayisinde önde gelen marka olan TEXOL yetkili bayisi olarak sektöre ihtiyacı olan her türlü madeni yağı sağlamayı amaçlıyoruz. Yetkin personel ve 10 yılı aşan tecrübemizle ürünlerinizin doğru zamanda ulaşmasını sağlayacaktır.

Bugün yurdumuzda ve dünyanın çeşitli ülkelerinde, otomotiv ve sanayi yağlarında araç bakım ürünlerine, birçok değişik yağ seçeneğini sunmasının yanı sıra, geçmişten aldığı deneyimi ve sürekli olarak ürünlerini geliştirmekte, hizmet verdiği sektördeki firmalara akıcı ve yenilikçi çözümler sunmakta, uygulandığı eğitim programları ve satış sonrası destek hizmetleri ile doğru ürünün, doğru yerde, uygun ve en ekonomik şekilde kullanılması konusunda sektör üyelerini bilinçlendirmekte ve yönlendirmektedir.

Misyon ve Misyon

Yüksek teknoloji ürünleriyle sınırların ötesinde büyümek. Madeni yağ sektöründeki  uzmanlığımız ve yetkin insan kaynağımızla, küresel pazarlara yenilikçi, güvenilir, çevreye duyarlı çözümler sunarak tüm paydaşlarımız için yüksek katma değer yaratmak. Gerek işte gerekse iş dışında İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Çevreye duyarlılığı birincil konu olarak görmek.Tüm paydaşlarla ilişkileri mevzuatlar ve etik kurallar çerçevesinde yürütmek. Kişilerin kendilerini geçmişten bu yana gelen uygulamalarla ve belirli kabullerle sınırlandırmaması. Pazar ve müşterilerin ihtiyaç ve taleplerinin ötesinde yeni konseptler ve yeni değerler katacak teklifler yaratmak.